Nasza grupa teatralna przeprowadza interaktywną inscenizację czasów prohibicji. Podczas tego typu eventu wprowadzamy gości w klimat epoki.

Rekonstrukcja zaczyna się gdy goście idący do sali biesiadnej przechodzą przez wejście, którego pilnują ochroniarze mafii.

W sali biesiadnej zabawę rozpoczyna szef mafii, który informuje o podstawowych zasadach i celu zabawy. Jednocześnie uprzedza, iż w związku z obowiązującą prohibicją jest całkowity zakaz spożywania alkoholu             (na stołach stoją butelki w papierowych torbach, a oficjalnie mleko w butelkach). Podczas kolacji odbywa się strzelanina na zewnątrz sali biesiadnej (słychać tylko odgłosy strzałów). Po tym incydencie szef mafii wyjaśnia biesiadnikom powody strzelaniny oraz zapewnia ich, iż cały czas kontroluje sytuację. Po kolacji odbywa się impreza taneczna w stylu lat 20-tych. Na życzenie organizatora możemy zapewnić stoły do gier.

W czasie pierwszej przerwy w sali pojawia sie osobnik, który zostawia atrapę bomby z palącym sie lontem. Jeden    z ochroniarzy szybko ją wynosi na zewnątrz.

Podczas kolejnej przerwy ochroniarze mafijni porywają szefa (szefową) grupy i żądają za niego okup. Gdy uznają, że okup jest zbyt niski, proponują mężczyznom grę w rosyjską ruletkę. Stawką jest uwolnienie szefa (szefowej) grupy. Podczas kolejnej przerwy najszybszy strzelec z mafii szuka chętnych do pojedynku rewolwerowców. W ten sposób zostaje wyłoniony najszybszy strzelec spośród biesiadników.

Przed północą w sali biesiadnej wywiązuje się strzelanina pomiędzy szefem mafii i jego ludźmi, a płatnymi zabójcami. W wyniku strzelaniny szef mafii ginie. W zaistniałej sytuacji nasuwa się potrzeba wyboru nowego szefa mafii spośród biesiadników. Chętni kandydaci formują koło i podają sobie z rąk do rąk wstążkę. Wypada z gry ta osoba, która daje się złapać z wstążką w ręku gdy padnie strzał lub gdy upuści wstążkę. Osoba, która wygra tę zabawę, zostaje nowym szefem mafii.

O północy następuje "pogrzeb prohibicji". Do zaciemnionej sali biesiadnej wjeżdża płonący tort w kształcie trumny  z napisem "prohibicja" (w tle odpowiedni podkład muzyczny). Nowy szef mafii kroi pierwszy kawałek tortu i żegna prohibicję. (Ze względów sanitarnych, prosimy o zapewnienie tortu przez restaurację).

Pod koniec imprezy goście mają mierzony alkomatem poziom alkoholu. Osoba, która ma najniższy poziom  zostaje miss/misterem prohibicji. Natomiast osoba z najwyższym poziomem alkoholu dostaje w nagrodę sok "Kubuś".

Całą imprezę poprowadzi nasz prezenter muzyczny (z własnym nagłośnieniem i oświetleniem, bez ograniczeń czasowych).

Na życzenie grupy animatorzy mogą zaprezentować sztuczki karciane nawiązujące do konwencji lat dwudziestych.

Sugerujemy, aby w miarę możliwości uczestnicy zabawy byli przebrani w stroje z lat 20-tych, bądź mieli dodatki typu: boa, korale, garnitury, kapelusze, itp.czasowych).